Praca

Kierowca samochodu elektrycznego / przewodnik

Firma turystyczna Eco-line zatrudni osoby (panów lub panie) do kierowania elektrycznymi pojazdami turystycznymi typu melex w Gdańsku i okolicach. Ogłoszenia adresowane jest do osób z całego kraju.

  • Darmowe szkolenia.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Wysokie wynagrodzenie.
  • Możliwość zakwaterowania dla odpowiednich kandydatów spoza woj. pomorskiego.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Dyspozycyjność (minimum 3 dni w tygodniu).
  • Wysoka kultura osobista.
  • Entuzjazm.
  • Punktualność.
  • Sumienność.
  • Mile widziana znajomość historii i zabytków Sopotu, Gdańska i Gdyni oraz umiejętność naprawy i konserwacji samochodów.
  • Status ucznia bądź studenta.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie wycieczek pojazdem elektrycznym na terenie Sopotu, Gdyni lub Westerplatte.
  • Kontakt z turystami.
  • Promowanie wycieczek turystycznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentow aplikacyjnych: CV ze zdjęciem, listu motywacyjnego oraz klauzuli o ochronie danych osobowych na adres mailowy info@ecolinetours.pl.

Sprzedawca biletów/ promotor

Firma turystyczna Eco-line zatrudni panie do sprzedaży biletów na wycieczki turystyczne busami elektrycznymi po Sopocie i na Westerplatte.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dostępność min. 3 dni w tygodniu
  • entuzjazm
  • punktualność
  • sumienność
  • status ucznia bądź studenta

  • sprzedaż biletów,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • promowanie wycieczek turystycznych

Oferujemy:

    Pracę w miłej atmosferze w młodym zespole, elastyczny grafik w godzinach od 10 do 17.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentow aplikacyjnych: CV ze zdjęciem oraz klauzuli o ochronie danych osobowych na adres mailowy info@ecolinetours.pl.