Menu

Wynajem

 

Nasza firma prowadzi obsługę wszelkiego rodzaju konferencji i imprez zorganizowanych oferując wynajem busów elektrycznych wraz z kierowcami do transportu uczestników.

Poza transferami proponujemy Państwu wzbogacenie programu i zorganizowanie wycieczki dla zaproszonych gości naszymi ekologicznym busami na trasie turystycznej w Sopocie. Podstawowa wycieczka trwa około 45 minut. Podczas przejazdu opowiadana jest historia miasta i jego największych atrakcji w formie nagrań audio-guide w 4 językach ( polski, angielski, niemiecki i rosyjski). Istnieje opcja modyfikowania trasy wycieczki umożliwiając gościom zwiedzanie poszczególnych atrakcji takich jak muzeum Sopotu, Grodziska czy Opery Leśnej oraz odpowiednio skrócenia lub wydłużenia przejazdu. Każdy z naszych wygodnych busów pomieści do 13 pasażerów. Jednorazowo jesteśmy w stanie przewieźć w 3 busach maksymalnie 39 osób.

Możliwe są 3 opcje wynajmu busów:

  1. Wynajęcie pojazdów na kilka godzin i przewożenie chętnych uczestników konferencji podczas przerw lub przed i po konferencji. W tym przypadku pojazdy wraz z kierowcami oczekują na chętnych w pobliżu wejścia na konferencję. Wynajem w godzinach od 10:00 do 18:00 1 pojazdu to koszt 1200 zł + 8% VAT
  2. Wynajęcie pojazdów na godzinę i przeprowadzenie indywidualnej wycieczki z możliwością zwiedzania jednej lub kilku atrakcji na trasie. Wynajem na 1 godzinę pojazdu wraz z kierowcą to koszt 150 zł + 8% VAT.
  3. Wynajęcie pojazdów i obsługa transferów na określonej trasie z punktu A do B na przykład z hotelu do budynku w którym przeprowadzana jest konferencja.Koszt wynajmu wraz z kierowcą za godzinę to 150 zł + 8% VAT.